Krzesła

Mnogość projektów i szeroka paleta barw — tak w skrócie opisać można naszą ofertę atrakcyjnych siedzisk drewnianych. Zależy nam, by nasze krzesła do kuchni, salonu i jadalni same w sobie stanowiły wizualne urozmaicenie przestrzeni domowej, jednocześnie zgrabnie komponując się w nieco szerszy obraz wystroju. Nasz sklep daje Ci możliwość wyboru spośród wielu niepowtarzalnych propozycji, a jedynym wyznacznikiem tej decyzji jest Twój własny gust i estetyczna wrażliwość.

Oryginalne krzesła drewniane

Wkrocz do świata niezwykłych aranżacji i przebieraj w ofertach mebli dostępnych na naszej stronie. Znajdziesz tutaj zarówno modele do salonu, jak i te, które świetnie sprawdzą się w kuchni oraz jadalni. Możliwość wygodnego i komfortowego spożycia posiłku to nie tylko jeden z podstawowych czynników warunkujących nasze zdrowie i samopoczucie, ale także doskonała okazja do umocnienia rodzinnych więzów. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w codziennym życiu i skorzystaj z naszej oferty wyposażenia domowego.

  

Krzesło Fiona: Wymiary: -wysokość całkowita: 94 cm -wysokość siedziska: 49,5 cm -wysokość nóg: 40 cm -szerokość siedziska: 53 cm -głębokość siedziska: 41 cm -szerokość oparcia u góry: 42 cm -szerokość oparcia na dole: 52 cm